چرا پورتال ایران بهترین گزینه برای حضور شماست ؟

اینها یکی از سوالاتی هست که شاید برای شما پیش بیاید .

در زیر به بخشی از سوالت احتمالی شما پاسخ داده ایم.

‫0/5 ‫(0 نظر)
remove_circle_outline
درصورتی که شما پس از تایید کارشناس اقدام به ویرایش نموده و در متن یا تصویر خود از قوانین ثبت مکان خارج شوید و کلمات ممنوعه به کار ببرید . علاوه بر این که مکان شما ثبت نخواهد شد . و علاوه بر حساب کاربری شما وجه واریزی نیز بلوکه خواهد شد .
add_circle_outline
هم قبل از ثبت مکان و هم در زمان ثبت مکان میتوانید حساب کاربری ایجاد کنید .
add_circle_outline
با ورود به بخش ( حساب کاربری من ) در بالای صفحه کنار دکمه ثبت مکان و انتخاب پکیج میتوانید هزینه خود را پرداخت کنید.
add_circle_outline
پورتال در اعیاد و مناسبتهای خاص طرح های ویژه ای برای مشتریان جدید و قدیم تعریف میکند تا شیرینی این ایام با سعادت را با هم شریک باشیم . همچنین شما میتوانید با ویزیتورهای ما همکاری کنید تا برای شما مکانتان را ثبت کنند و از تخفیفات ویژه ویزیتور های استفاده کنید . برای ارتباط با واحد سرپرستی فروش فرم درخواست ویزیت حضوری پر کنید . ( وارد کردن شهر و تلفن کافییست )
add_circle_outline
کارشناسان ثبت مکان پس از پر کردن فرم درخواست شغلی و بررسی توسط سرپرستان فروش استانی با آنها مصاحبه آنلاین صورت میگیرد . روال کار کارشناسان ثبت مکان بر اساس تارگت و حقوق هفتگی تعریف شده و بعنوان رسته شغل های دوم ثبت میگردد .( نیمه وقت ) تمام افراد دارای روابط عمومی میتوانند کارشناس فروش باشند . ( بعد از آموزش ) اما دقت داشته باشید که نباید قوانین استخدامی را زیر سوال ببرند ( عدم اعتیاد - عدم شهرت به فساد و ... )
add_circle_outline
بله پورتال ایران در جهت تشویق کارشناسان فعال نیمه وقت از بین افرادی که اهداف چندگانه شرکت را کاملا اجرا نماید اقدام به جذب رسمی مینماید . توضیح اینکه جذب هیچ محدودیتی ندارد و کارشناسان منظم مورد تشویق های پلکانی قرار میگیرند . پورتال ایران با سرپرستان و مدیران ارشد سابق شرکتهایی نظیر BAT Pars مورد مشاوره بوده و ساختار سازمانی قدرتمندی را تشکیل داده است .
add_circle_outline
رپورتاژ به عنوان یکی از قویترین ابزار های دریافت بک لینک خارجی برای بالابردن نک سئو وبسایت شما یا شبکه اجتماعی شما در پورتال ایران ثبت میگردد . تعرفه بسیار پایین پورتال امکان رقابت را بین سایر سایتهای رپورتاژی فراهم نموده است . با خرید پکیج رپورتاژ و ارسال لینکها و کلمات کلیدی اختصاصی خود تیم فنی ظرف 48 ساعت رپورتاژ تخصصی شما را ایجاد مینماید . + تمام امکانات ثبت مکان 1 ساله عادی
add_circle_outline
شما دوست عزیز ا داشتن یک گوشی هوشمند میتوانید به راحتی وارد سایت شده - ثبت نام کنید - یک پکیج انتخاب نمایید - اطلاعات لازم را پرکنید - لوکیشن خود را باز کرده و ثبت دقیق آدرس کنید ( در غیر اینصورت به صورتی درگ کردن نشانه نقشه را روی محل دلخواه قرار دهید ) با گوشی خود از محل کسب خود عکس گرفته در گالری ثبت کنید ( تا 16 عکس ) - با گوشی خود از محیط محل کسب خود یک فیلم 30 ثانیه ای بگیرید . هرچقدر تصاویر و فیلم شما زیباتر و هنرمندانه تر باشد موجب بازدید بیشتر و جذب مشتری بیشتر خواهد شد . ( هر زمان امکان ادیت دارد )

سوال دارید؟

تماس با ما