تمامی خدمات پورتال ایران شامل گارانتی و دارای شرایط مرجوعی میباشد .

گارانتی پورتال ایران چیست ؟

گارانتی پورتال ایران سوای از بحث گارانتی به رعایت حقوق مصرف کننده اهمیت میدهد تا بهترین خدمات را برای مشتریان ارائه نماید .

از این رو اگر شما در پورتال ایران مکانی را ثبت نمودید و در درج مطالب مطابق قوانین سایت اقدام نمده اید و مکان شما تایید یا ثبت نشود، تمام وجه پرداختی عینا در کمتر از 24 ساعت با اعلام شما و پس از بررسی کارشناسان به حساب واریز کننده باز پس داده میشود .

توجه :

اگر شما در درج مطالب خارج از قوانین سایت ( قوانین رسمیجمهوری اسلامی ایران ) اقدام کرده باشید و چون در زمان ثبت قبول قوانین را تایید مینمایید، تمامی مسئولیت این امور را قبول کرده اید و آگهی شما با ذکر دلیل رد شده باشد، هیچ وجهی برای شما باز پس داده نخواهد شد.

مرجوعی :

اگر شما قصد دارید از شرایط مرجوعی پورتال ایران استفاده کنید، باید بدانید وجه پرداختی بعد از تایید مکان قابل مرجوعی نمیباشد .

اگر همچنان قصد مرجوعی دارید وجه بعد از کسر 9+3 درصد یعنی جمعا 12 درصد از وجه پرداختی مرجوع خواهد شد.

برای مثال : اگر شما پکیج یک را انتخاب نمده اید و وجه 150 هزار تومان پرداخت نموده اید، وجه مرجوعی 150.000 – 18.000 = 132.000 تومان میباشد .

و یا درخواست کوپن تخفیف برای تمام مبلغ نمایید . ( در اینصورت هیچ وجهی کسر نخواهد شد )

زمان استفاده از شرایط مرجوعی 72 ساعت یعنی 3 روز می باشد و پس از سپری شدن این زمان مرجوعی امکان پذیر نمیباشد.

چطور از گارانتی استفاده کنیم ؟

برای هرگونه برخورداری از خدمات پشتیبانی و یا گارانتی فقط از طریق ثبت تیکت در بخش ناحیه کاربری مکاتبه نمایید .

کارشناسان بخش گارانتی مشکل شما را در اولویت کامل بررسی مینمایند.

تماس با پشتیبانی

در هر زمان از ساعات شبانه روز بغیر از ساعات 9 شب لغایت 9 صبح میتوانید با ثبت تیکت در ناحیه کاربری خود در کمتر از 15 دقیقه از خدمات پشتیبانان پورتال ایران بهره مند شوید

‫0/5 ‫(0 نظر)